Be Original
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


We are a team and we will always be together for better or for worse ...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Un forum dedicat tuturor fanilor anime și fan fiction din România. Alătură-te și tu în familie !

 

 A sasea editie - Concurs de film !

In jos 
AutorMesaj
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<


Mesaje : 364
Data de inscriere : 23/08/2013
Localizare : Pe aici...pe net :D

A sasea editie - Concurs de film ! Empty
MesajSubiect: A sasea editie - Concurs de film !   A sasea editie - Concurs de film ! Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 7:07 am

Hei, am venit cu o noua editie a acestui Concurs de film. Bun.. Pai presupun ca stiti cum se face, asa ca voi incepe prezentarea filmului cu care voi intra in concurs.

Carrie
Un film horror, dupa gen dar dupa parerea mea este mai "linistit" daca pot spune asa. Este vorba despre o fata pe nume Carrie care este badjocorita de toti colegi sai de liceu, cel mai mult de un grup de feta, in special de o fata (nu mai stiu cum o cheama).
Carrie locuia cu mama sa care era foarte religioasa si stricta. La orice lucru pe care colegi lui Carrie il facea pentru a o umili, mama sa o punea sa se roage intr-un dulap sau ce era ala... Dupa un timp, Carrie descopera ca are anumite puteri si incepe sa se documenteze. Este invitata la bal de catre un baiat pus de o fata din grupul acela. Cand ajunge la bal si devine regina balului, o farsa ii se face si o ia razna. Carrie incepe sa isi ucida colegi cu ajutorul puterilor sale. Ajunge acasa unde se cearta cu mama sa si o omoara si pe aceasta....
Mai multe vedeti, uitandu-va :3

Gen:Horror
Anul:2013
Sus In jos
https://ficuri13.forumgratuit.ro
 
A sasea editie - Concurs de film !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A patra editie - Concursul de Film
» A cincea editie - Concurs de Film !
»  Prima ediţie - Concurs de film
» A doua ediție - Concurs de film
» A treia ediție - Concurs de film !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Be Original :: Concursuri !!! :: Concurs de film !-
Mergi direct la: