Be Original
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


We are a team and we will always be together for better or for worse ...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Un forum dedicat tuturor fanilor anime și fan fiction din România. Alătură-te și tu în familie !

 

 Materia preferata vorbeste despre tine

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Elly :)
Critic
Critic
Elly :)


Mesaje : 293
Data de inscriere : 13/12/2013
Localizare : De obicei cu ,virgula, capu-n nori.

Materia preferata vorbeste despre tine Empty
MesajSubiect: Materia preferata vorbeste despre tine   Materia preferata vorbeste despre tine Icon_minitimeJoi Ian 02, 2014 5:04 am

Un nou test! Link-ul: aici.

Rezultatul meu:
Daca materia ta preferata este desenul, defectul tau e ca esti mult prea aerian. Risti sa te calce o masina pe strada, sa iei note mici la examene si sa te impiedici doar pentru ca esti mereu visator!

Cat de adevarat. :]]
Sus In jos
Tea.
Membru
Membru
Tea.


Mesaje : 301
Data de inscriere : 01/12/2013
Localizare : pe Marte :))

Materia preferata vorbeste despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Materia preferata vorbeste despre tine   Materia preferata vorbeste despre tine Icon_minitimeJoi Ian 02, 2014 5:23 am

Daca iti place istoria defectul tau este ca esti mult prea nostalgic. Traiesti tot timpul in trecut si nu poti trece peste ce s-a intamplat. Nu stii sa ierti, nu stii sa uiti.

Hey, am iertat multe persoane pana acum :]] Dupa parerea cred ca traiesc mai mult in viitor :]]
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic


Mesaje : 345
Data de inscriere : 24/08/2013
Localizare : În spatele tău...

Materia preferata vorbeste despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Materia preferata vorbeste despre tine   Materia preferata vorbeste despre tine Icon_minitimeJoi Ian 02, 2014 7:27 am

Rezultatul tau:
Daca materia ta preferata este desenul, defectul tau e ca esti mult prea aerian. Risti sa te calce o masina pe strada, sa iei note mici la examene si sa te impiedici doar pentru ca esti mereu visator!

Mușcă-ți limba !
Oi fi eu visător , dar nici chiar așa.
Binew , poate ai dreptate  Laughing 
Sus In jos
Huntress
Membru nou
Membru nou
Huntress


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2014

Materia preferata vorbeste despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Materia preferata vorbeste despre tine   Materia preferata vorbeste despre tine Icon_minitimeDum Mar 16, 2014 1:15 am

Daca iti place romana, defectele tale sunt sensibilitatea excesiva. Iei personal tot ce nu-ti convine si plangi de fiecare data cand se poate. La inceput reuseai sa impresionezi pe oricine, dar acum oamenii s-au obisnuit cu smiorcaiala ta si nu se mai lasa.

Aoleu, de-acum toţi care preferă româna sunt nişte smiorcăiţi  Razz 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Materia preferata vorbeste despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Materia preferata vorbeste despre tine   Materia preferata vorbeste despre tine Icon_minitime

Sus In jos
 
Materia preferata vorbeste despre tine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Spune un lucru despre tine.
» Care este mancarea ta preferata ?
» Care este culoarea ta preferata?
» Care este melodia ta preferata?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Be Original :: Să vorbim despre altceva ..... :: Teste-
Mergi direct la: