Be Original
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


We are a team and we will always be together for better or for worse ...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Un forum dedicat tuturor fanilor anime și fan fiction din România. Alătură-te și tu în familie !

 

 Salut, prietenaşi!

In jos 
+2
Nutella>.<
Huntress
6 participanți
AutorMesaj
Huntress
Membru nou
Membru nou
Huntress


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2014

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeDum Feb 09, 2014 4:42 am

Heeey, everyone!

Ăăă, nu am mai bântuit de mult timp forumurile şi am cam uitat cum stă treaba, dar ştiu sigur că trebuie să mă prezint mai întâi, ca să nu creadă cineva că sunt cine ştie ce psihopat.

Numele meu e Morticia Dark Shadow Blood Curse. Neah, glumeam.

Numele meu e Ana şi am 14 ani. Mi se mai spune Nebuna, Copila Slăbănoagă, Fomista şi uneori Satana. Nu sunt aşa de ciudată, eu sunt un înger de copil... ceilalţi mă înţeleg greşit. (Da, sigur!)

Uneori, în timpul liber frec mentă pe Internet chiar dacă am planuri măreţe pentru ziua respectivă. Alteori citesc, scriu sau îmi înec amarul în seriale. (Te pup, Dean!)

Cred că v-am plictisit destul, aşa că închei aici. Dacă aveţi întrebări, vă voi răspunde cu condiţia să îmi aduceţi ca ofrandă 10 borcane cu Nutella. Scuzaţi-mi glumele nesărate, iarăşi nu mă puteam abţine. Just feel free to ask!
Sus In jos
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<


Mesaje : 364
Data de inscriere : 23/08/2013
Localizare : Pe aici...pe net :D

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeDum Feb 09, 2014 5:20 am

Hei Ana...in legatura cu Nutell...am sa ma ascund de tine Smile)
Sti, imi place stilul tau.
Ma bucur ca esti pe acest forum.
Sper sa te distrezi, si sa ai ctivitate si chesti :3
Pai, sa trecem la intrebari !

1. Care este numele tau de faimlie ? (Al meu este Stanciu)
2. Iti place Doctor Who ?
3. Iti plac jeleurile ?
4. Cum ai dat de acest forum ?
5. Daca Ana are mere, de ce Suzana fura banane ? =))
6. Sti sa faci RPc-uri ?

Pai, cam atat cu ele...Sper ca iti place la noi OwO
Sus In jos
https://ficuri13.forumgratuit.ro
Huntress
Membru nou
Membru nou
Huntress


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2014

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:46 am

NUTELLA? Nu te poţi ascunde de mine Evil or Very Mad 
Îmi place, place, păcat că deocamdată-i cam pustiu. Where's everyone?
Ah, da, întrebările. Să începem:

1. Vasiliu. Îmi pare bine de cunoştinţă, tanti Stanciu!
2. Nu m-am uitat niciodată.
3. Mai întrebi?  Razz 
4. Cu această ocazie îi mulţumesc tovarăşului Hitforum, băiat bun, nu alta!
5. Pentru că Suzana s-a transformat într-o maimuţă după ce Ana a captat toată atenţia sultanului haremului din care cele două fac parte.
6. N-am făcut aşa ceva în vieţişoara mea ''deosebit'' de interesantă Laughing
Sus In jos
Elly :)
Critic
Critic
Elly :)


Mesaje : 293
Data de inscriere : 13/12/2013
Localizare : De obicei cu ,virgula, capu-n nori.

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeDum Feb 09, 2014 11:17 am

Hello, Ana!

Eu sunt Elena sau Elly, cum vrei tu sa zici. Ma bucur sa te cunosc si nu mi se pare ca ai glume nesarate. Bine, nici eu n-am glume asa faine. AM un umor tare negru daca nu ma intelegi. Si mai nimeni n-o face. Smile) Dar nu vorbim de mine ci de tine. Nu stiu ce as mai putea zice. Poate nu stii, dar nu imi place sa las comentarii. Dar tot le fac cat un testament. Smile) Acum am si eu o intrebare: de unde esti? Adica din ce oras, chiar daca suntsigura c-ai inteles.
Sus In jos
Huntress
Membru nou
Membru nou
Huntress


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2014

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeLun Feb 10, 2014 7:12 am

Elenuţa, dacă-ţi spun o să vii cumva într-o noapte să mă transformi în noua Elodia? Ah, iar am făcut-o  silent

Ok, sunt sigură că n-o s-o faci, deci o să-ţi răspund la întrebare: sunt din Târgu-Neamţ. Da, un orăşel mic şi plictisitor de care nimănui nu-i pasă. Totuşi, îmi place pentru că... nee, uită ce-am spus.  Razz

P.S.: te deranjează că ţi-am spus Elenuţa? E prea tentant pentru mine să folosesc diminutive dintr-astea copilăreşti. Sună atât de drăguuuţ!
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic


Mesaje : 345
Data de inscriere : 24/08/2013
Localizare : În spatele tău...

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeLun Feb 10, 2014 9:51 am

Hoooi !
Iar ultima... Aștept.... 
Bine ai venit pe forum, Ano !
Eu sunt Ale-chan , mă bucur să te cunosc, citesc , întâlnesc Smile 
Îmi place că ți-ai făcut cont pe forum și sper să fi activă, atât cât poți.
Sper să te distrezi și să respecți regulamentul !
Have fun here, nebuno !
Sus In jos
Huntress
Membru nou
Membru nou
Huntress


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2014

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeLun Feb 10, 2014 10:19 am

Haoleu, Ale-chan! Konichiwa! (yee, sper că am scris şi eu corect boaba de japoneză pe care o mai ţin minte de la anime-uri)

No, mă tem că atunci când începe distracţia o să fiu îngropată în trebuşoare de toate felurile, iar acum, când e atât de pustiu -şcoala?- bântui forumul. Ah, bine, în momentul ăsta ar trebui să fac cu totul altceva, dar amân şi eu cât pot  Cool 

P.S.: Come on, am menţionat că ei nu îmi spun aşa pe bună dreptate... ţie ţi se pare că eu vorbesc ca o nebună? Nu se poate  Surprised
Sus In jos
Krystal
Moderator
Moderator
Krystal


Mesaje : 591
Data de inscriere : 23/08/2013
Localizare : Unicornia

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 5:29 am

Olla!:3. Cam intarziata, scoala vietii, batuo-ar pacatele s-o bata! Nu ai timp nici sa te duci la WC de ea. I`m Andreea, but poti sa-mi zici si Deea , Reeah, Didle, Pika, cum vrei . [Am multe porecle in ultima vreme] . Stiu ca e urat din partea mea sa fiu ultima, si nu o sa te bat la cap cu reguli si alte minuni, ca te-ai documentat si tu . Imi place sa intalnesc asa nebune ca mine, ma fac sa nu ma mai simt ciudat, avand in vedere ca eu traiesc in lumea mea. Deci bine ai venit, sedere placuta, accept si bacsis , nu ma supar. Intrebari as avea si eu cateva.
1. Iti place k-pop-ul? "Chei-pop" mai noua dupa niste matura gardu de la Tv (sa stii ca e k-pop corect)
2. Iti plac k-dramele? :3:3:3
3. Te uiti la "The Vampire Diaries?" Daca da, care este personajul tau preferat? Ai citit cartile?

Cam atat, deci, daca ai vreo problema, sau te deranjeaza cineva, nu ezita sa-mi zici. Te-am pupat.
Sus In jos
Chou
Grafician
Grafician
Chou


Mesaje : 18
Data de inscriere : 12/01/2014
Localizare : NEVERLAND

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 8:29 am

Oh Gosh, shame on me, dear, shame, shame :<.
Am întârziat, sunt rea~

Anyway ._.
Bine ai venit pe forum. Am digerat cu mare satisfacţie fiecare cuvinţel din scurta-ţi prezentare, foarte interesantă din punctul meu de vedere :3 Să nu mai spun că fiecare diacritică îmi provoca un * b e e p * ăhh, o stare "calumea"  Laughing , nimic mai mult  Embarassed .
Întrebări? Neah, nu-s bună ca om a legii, aka poliţai, în timpul unui interogatoriu.
Tot ce pot spune e... bine ai venit (mă repet), baftă la mesaje şi fie ca şederea ta să fie de lungă durată.

P.S >> I`m in love with your smăxi avatar  Laughing .
Sus In jos
Huntress
Membru nou
Membru nou
Huntress


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2014

Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 12:10 pm

Maryse:
Hai să ne luăm de mânuţă şi să mergem la NPI, am auzit că-i tare frumos acolo!  Laughing 
1. Ascultam în tinereţe, (adică acum 2 ani, momentan sunt babă pen' că lene şi pen' că untul pământului) dar am trecut peste faza asta şi m-am luat cu altele. Mătură gardu? Ce se întâmplă aicişa? Hmm, poate că ar trebui să deschid şi eu televizorul din când în când. Mă bucur că totuşi primeşte ceva atenţie şi genul ăsta de muzică, merită mult mai mult decât muzica ieftină care e difuzată peste tot şi pe care youtube o cataloghează ca fiind rock (serios? SALAM? LALA BAND? ANDA ADAM? DE CE?)
2. Nu m-am uitat la niciuna, da' nu-mi plac dramele acasă, sunt destul de dramatica la şcoală ca să scap de sport.
3. Am văzut primele trei sezoane şi am citit primele patru volume, plus volumul şase. Îmi place serialul chiar dacă Elena e enervantă rău şi am cam rămas în urmă. Cât despre cărţi, nu sunt chiar atât de strălucite, plus că devin prea aiurea la un moment dat şi Elena e într-adevăr mai iritantă. Preferatul meu e Damonel.   Cool 

Chou:
Nu eşti rea, eşti prea drăguţă. M-ai atins la inimioară  Embarassed I mean, unii îşi fac cruce când încep eu să trăncănesc despre toate prostiile, bunicuţa m-a stropit şi cu agheasmă când m-a apucat... ăăă, the cuteness. Nu-s obişnuită cu niciun fel de complimente, când spune cineva ceva drăguţ am impresia că îşi bate joc de mine.  Im scared... 

P.S.: Te pupă Dean!
Spoiler:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut, prietenaşi! Empty
MesajSubiect: Re: Salut, prietenaşi!   Salut, prietenaşi! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut, prietenaşi!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut, be original !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Be Original :: Nou veniti !-
Mergi direct la: